Адаптація даних

Адаптація даних

Режим адаптації даних призначений для спрощеного вводу даних з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту, в випадках коли оцінка виконувалась за допомогою програмного забезпечення сторонніх розробників, з метою формування проекту для роботи з модулем по формуванню витягів з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту по окремих земельних ділянках.

Щоб активувати режим адаптації даних необхідно створити новий проект, або відкрити існуючий, і встановити прапорець «Адаптація даних» на закладці «Редактор шарів» головного меню програми. Після активації режиму адаптації даних, вцілому функціональність програми не зміниться, за винятком деяких функцій кардинально змінюються.

Розрахунок базової вартості

В режимі адаптації даних при виборі меню «Проект» далі «Розрахунки» далі «Базова вартість 1 кв.м. земель» замість розрахунку вартості, на екрані з’явиться вікно в текстове поле якого необхідно ввести вже розраховану базову вартість 1 кв. м. земель населеного пункту.

Розрахунок сільськогосподарських угідь

При виборі меню «Проект» далі «Розрахунки» далі «Вартість сільськогосподарських угідь» в вікні «Розрахунок вартості сільськогосподарських угідь» кнопка «Економічна оцінка та середньозважені бали бонітету»  буде не активна, а в таблиці з переліком агровиробничих груп грунтів замість можливості вводу балу бонітету кожного угіддя для кожної агровиробничої групи грунтів, з’явиться можливість ввести вартість кожного угіддя для кожної агровиробничої групи грунтів.