Розрахунок базової вартості 1 кв. м. земель

Розрахунок базової вартості

Розрахунок вартості базової вартості 1 кв.м. земель населеного пункту виконується за допомогою меню «Проект» далі «Розрахунки» далі «Базова вартість 1 кв.м. земель». Після вибору даного пункту меню відкривається вікно «Розрахунок базової вартості 1 кв.м. земель».

Визначення базової вартості 1 кв. м. земель

В верхній частині вікна розташовані дві закладки з таблицями на кожній. На першій закладці «Розрахунок вартості інфраструктури території» розташована таблиця з переліком об’єктів інфраструктури населених пунктів з їх вартостями та коефіцієнтами індексації цих вартостей на дату оцінки по групованих за їх типами. При вводі кількісних показників взятих з анкет наданих місцевою радою, є можливість розрахувати їх вартість в цінах на дату оцінки. Для вводу кількісних показників потрібно навести курсор миші на рядок відповідного об’єкту інфраструктури (показника), і натиснути ліву клавішу миші в колонці колонки «Кількість одиниць», або виділити потрібний рядок за допомогою миші чи стрілок на клавіатурі, та натиснути клавішу F2. Після цього в текстове поле що з’явиться потрібно ввести кількість та натиснути клавішу Enter щоб підтвердити ввід, або Esc щоб відмінити. Також, для швидкого підтвердження вводу та переходу на наступний або попередній рядок, можливо використовувати клавіші клавіатури зі стрілками вверх та вниз. Якщо в анкетах є вартість то ви можете ввести її, знайшовши потрібний об’єкт інфраструктури в переліку, і натиснувши правою клавішею миші, а в контекстному меню що з’явилось вибрати «Ввести вартість показника з вихідних даних». Після введення даних в переліку з’явиться новий об’єкт з заданою вартістю.

Сума вартостей всіх об’єктів інфраструктури населеного пункту і буде  вартістю витрат на освоєння та облаштування території населеного пункту, виходячи з якої розраховується базова (середня) вартість 1 кв.м. земель населеного пункту.

Якщо ви бажаєте виконати розрахунок по-новому, спочатку скористайтесь кнопкою «Очистити розрахунок базової вартості».

Якщо під час роботи з програмою були внесені зміни в показники від яких залежить розрахунок базової вартості 1 кв.м. земель населеного пункту, але ці показники не встановлюються в даному вікні (такі як площа забудованої території і т.п.) обов’язково натисніть кнопку «Перерахувати базову вартість».