Створення оціночних районів населеного пункту

Створення оціночних районів

Для створення оціночних районів необхідно скористатися меню “Редактор шарів” обравши шаром для редагування шар «Оціночні райони». Для даного шару в редакторі шарів є два інструменти: «Виділити об’єкт(и)» та «Створити оціночні райони з кварталів».

виділити обєкти- «Виділити об’єкт(и)»

Для даного шару цей засіб має дещо інший функціонал ніж для звичайних шарів. Після активації засобу з’являється вікно «Об’єднання кварталів у оціночні райони».

обєднання кварталів у оціночні райони

В лівій частині цього вікна знаходиться перелік кварталів населеного пункту, а в правій – перелік утворених оціночних районів з переліком кварталів, що в них входять. Для створення нового оціночного району потрібно обрати квартал (чи квартали), з якого бажаєте утворити оціночний район, і скористатися пунктом «Об’єднати виділені квартали в оціночний район» контекстного меню, що визивається натисканням правої клавіші миші по виділених кварталах у переліку. Після цього в правій частині вікна, у переліку оціночних районів з’явиться новостворений оціночний район, з переліком кварталів що в нього входять.

створити оціночні райони з кварталів– Створити оціночні райони з кварталів

Іншим способом створити оціночні райони є результат роботи цього інструменту. Даний інструмент автоматично створює з кожного кварталу окремий оціночний район. При натисканні на його піктограму на екрані з’явиться підтвердження, і при схвальній відповіді користувача оціночні райони буде створено.