Підготовка проекту до друку матеріалів

Підготовка проекту до друку

Для того щоб підготувати проект до друку текстових матеріалів необхідно встановити інші параметри об’єкту оцінки та створити приклади розрахунку окремих земельних ділянок.

Для встановлення інших параметрів об’єкту оцінки необхідно скористатися меню «Проект» далі «Інші параметри». Після вибору даного пункту меню відкривається вікно «Інші параметри об’єкту оцінки», в якому необхідно внести інформацію про замовника оцінки, договір на надання послуг, виконавця оцінки і т.п. Інформація про виконавця зберігається в налаштуваннях програми, тому в наступні рази її можна просто вибрати зі списку всіх раніше збережених виконавців, скориставшись випадаючим списком поля «Назва організації виконавця». При цьому всі інші поля групи «Виконавець оцінки» будуть заповнені автоматично.

Для створення прикладів розрахунку окремих земельних ділянок необхідно скористатися меню «Проект» далі «Приклади оцінки». Після вибору даного пункту меню відкривається вікно «Приклади розрахунку вартості окремих земельних ділянок», в якому необхідно сформувати при приклади розрахунку вартості земельних ділянок різного функціонального використання.

Приклад розрахунку вартості окремої земельної ділянки

Існує два способи формування розрахунку поточного прикладу:

  • скористатися кнопкою вибір ділянки, яка дозволяє обрати існуючу земельну ділянку з шару «Ділянки», виконати по ній розрахунок вартості шляхом використання інструменту «Формування витягу з технічної документації по існуючій на мапі земельній ділянці» (детальніше про інструмент в розділі «8. Оцінка земельних ділянок»), і сформувати приклад;
  • скористатися кнопкою визначення вершин земельної ділянки, яка дозволяє визначити вершини земельної ділянки мишею на мапі або шляхом введення координат, виконати по ній розрахунок вартості шляхом використання інструменту «Формування витягу з технічної документації по новій земельній ділянці, визначеній мишею на мапі або по координатах» (детальніше про інструмент в розділі «8. Оцінка земельних ділянок»), і сформувати приклад.

Очистити розрахунок поточного прикладу можна за допомогою кнопки очистити розрахунок.