Оцінка земельної ділянки визначеної мишею або по введених координатах на мапі

Оцінка нової ділянки

нова ділянка Активується даний засіб за допомогою меню «Земельні ділянки» далі «Нова ділянка». Після активації засобу курсор миші над мапою змінюється на хрестоподібний, і з’являється інструментальне вікно «Додати точку».

додати точку

При цьому координати у відповідних полях вікна підчас руху курсору миші по мапі будуть змінюватись відповідно до координат курсору (якщо буде встановлена галочка «Визначати координати рухами миші на мапі»). Також можливий ввід координат в відповідні поля вікна з клавіатури. Щоб зберегти поточну точку, при вводі з клавіатури, потрібно натиснути в полі координати Y на клавішу «Ввід -» на клавіатурі або на кнопку кнопка ок. При малюванні на мапі - натисканням лівої клавіші миші по мапі. При цьому на мапі будуть відображені всі введені точки червоним кольором, які будуть сполучені між собою зеленими лініями.

Ділянка

Лінії між першою, останньою вершинами та курсором миші будуть сполучені червоними лініями. При рухах мишею по екрану і відповідно зміні конфігурації об’єкту що створюється, на панелі стану відображається площа об’єкту. Для того щоб замкнути контур та завершити малювання об’єкту, при вводі з клавіатури, потрібно натиснути на кнопку кнопка полігон  або клавішу «F2» на клавіатурі. При малюванні на мапі – виконати подвійний клік лівою кнопкою миші, обрати пункт «Замкнути контур» з контекстного меню мапи або натиснути клавішу «F2» на клавіатурі. Після замикання контуру формується земельна ділянка по якій проводиться оцінка результати якої виводяться у діалоговому вікні «Нормативна грошова оцінка земельної ділянки».