Робота з проектами

Робота з проектами

Створення нового проекту

Для створення нового проекту необхідно в головному меню програми на закладці «Проект» обрати «Створити» далі «Створити новий пустий проект».

 Вікно створення нового проекту має наступний вигляд:

Створення нового проекта

Для створення нового проекту необхідно:

  1. Оберіть населений пункт для якого проводитиметься грошова оцінка натиснувши кнопку «…», яка знаходиться з права від поля «Об’єкт»;
  2. Вкажіть назву нового проекту та оберіть теку в яку ви хочете його зберегти.
  3. Натисніть кнопку «Створити» для створення нового проекту або «Скасувати» для відміни. 

 

Відкриття існуючого проекту

Для відкриття існуючого проекту необхідно в головному меню програми на закладці «Проект» обрати «Відкрити».

В вікні що з’явилось оберіть проект для відкриття.

Також можливо відкрити проект, скориставшись меню швидкого відкриття проекту, яке знаходиться зліва, верхньої частини головного вікна. Меню має назву «Останні проекти» і відображає список проектів які відкривались останніми. Для швидкого відкриття проекту потрібно, обрати проект зі списку за шляхом до його місця розташування на комп’ютері, та натиснути на відповідний пункт меню лівою клавішею миші.

При постійній роботі з одним проектом є можливість налаштувати його автозавантаження, при цьому після запуску програми автоматично буде завантажуватись вказаний проект.

 Відкриття останніх проектів

При постійній роботі з декількома проектами передбачено можливість використання вікна «Вибір проекту».

Вибір проекту

Для цього необхідно встановити відповідну опцію в налаштуваннях програми (Детальніше про налаштування запуску програми дивіться в розділі «Налаштування програми»). При цьому після завантаження програми буде з’являтися вікно «Вибір проекту», в якому необхідно обрати потрібний проект з переліку та клікнути по ньому для його завантаження. Перелік проектів, які повинні відображатися в вікні «Вибір проекту» встановлюється в файлі StartupProjectMode.xml, який міститься в папці Data.

Останні два варіанти відкриття більш підходять для роботи пов’язаної з формуванням витягів.

Збереження проекту

Для збереження поточного проекту необхідно в головному меню програми на закладці «Проект» обрати «Зберегти»

Додавання шарів до мапи

Для того щоб додати існуючий векторний чи растровий шар до мапи необхідно в головному меню програми на закладці «Проект» обрати «Додати шар» далі «Додати існуючий шар». 

В вікні що з’явилось оберіть шар для додавання.

Для того щоб додати новий векторний шар до мапи необхідно в головному меню програми на закладці «Проект» обрати «Додати шар» далі «Створити новий векторний шар».

В вікні що з’явилось введіть назву шару(файлу), його підпис в таблиці вмісту мапи, тип геометрії, а також перелік полів та їх типів таблиці атрибутів нового шару.