Відкриття існуючого проекту

Відкриття існуючого проекту

Для відкриття існуючого проекту необхідно в головному меню програми на закладці «Проект» обрати «Відкрити».

В вікні що з’явилось оберіть проект для відкриття.

Також можливо відкрити проект, скориставшись меню швидкого відкриття проекту, яке знаходиться зліва, верхньої частини головного вікна. Меню має назву «Останні проекти» і відображає список проектів які відкривались останніми. Для швидкого відкриття проекту потрібно, обрати проект зі списку за шляхом до його місця розташування на комп’ютері, та натиснути на відповідний пункт меню лівою клавішею миші.

При постійній роботі з одним проектом є можливість налаштувати його автозавантаження, при цьому після запуску програми автоматично буде завантажуватись вказаний проект.

 Відкриття останніх проектів

При постійній роботі з декількома проектами передбачено можливість використання вікна «Вибір проекту».

Вибір проекту

Для цього необхідно встановити відповідну опцію в налаштуваннях програми (Детальніше про налаштування запуску програми дивіться в розділі «Налаштування програми»). При цьому після завантаження програми буде з’являтися вікно «Вибір проекту», в якому необхідно обрати потрібний проект з переліку та клікнути по ньому для його завантаження. Перелік проектів, які повинні відображатися в вікні «Вибір проекту» встановлюється в файлі StartupProjectMode.xml, який міститься в папці Data.

Останні два варіанти відкриття більш підходять для роботи пов’язаної з формуванням витягів.